środa, 3 marca, 2021

Węgierska linia Wizz Air poszukuje członków załogi do obsługi swoich samolotów. Wkrótce odbędzie się rekrutacja w Lublinie.


– Wciąż poszukujemy młodych, wesołych ludzi pełnych energii, którzy chcieliby dołączyć do nas jako stewardesa / załoga pokładowa w naszych bazach Europy Środkowej i Wschodniej! – zachęca niskokosztowy przewoźnik.

Idealny kandydat

Aby zostać pracownikiem linii Wizz Air należy mieć ukończone 18 lat, posiadać minimum 165 cm wzrostu (panie) i 175 cm panowie oraz znać przede wszystkim w bardzo dobrym stopniu język angielski. Od kandydatów wymaga się również doskonałej umiejętności pływania, a także zamieszkiwania w odległości nie większej niż 60 minut drogi od najbliższej bazy. Osoba starająca się o pracę w linii nie może mieć w widocznym miejscu tatuaży oraz elementów piercingu.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 21 listopada w Hotelu Mercure przy Alejach Racławickich 12 w Lublinie. Kandydaci powinni pamiętać, aby na takie spotkanie zabrać ze sobą CV w języku angielskim oraz dwie fotografie ukazujące twarz i sylwetkę.

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz