środa, 3 marca, 2021

Wiele na to wskazuje, że na ten sezon zimowy zniknie połączenie z Lublina do Mediolanu. Takie rewelacje przynosi portal anna.aero.


Połączenie zadebiutowało w październiku ubiegłego roku. Od tamtego czasu można było rezerwować loty do końca trwającego obecnie sezonu letniego. Z biegiem czasu linia easyJet zaczęła aktualizować rozkład swojej siatki połączeń na sezon zimowy 2018/2019, jednak wciąż tam brakowało i nadal brakuje możliwości zakupu lotów do stolicy Lombardii.

O sprawę pytaliśmy dwukrotnie brytyjskiego przewoźnika. W pierwszym komunikacie dowiedzieliśmy się, że połączenie zostaje, jednak przed kilkoma dniami dostaliśmy informację, że „mamy nadzieję, iż trasa będzie w przyszłości kontynuowana”.

Teraz ostatnią informację potwierdza portal anna.aero, który publikuje 12 tras linii easyJet zawieszanych na okres zimowy. Wśród nich jest Lublin.

– Chociaż trasa nie jest już dostępna od 26 października, możliwe jest, że powróci w przyszłym sezonie letnim, ponieważ na ten okres jeszcze nie ustalono rozkładu lotów – czytamy w serwisie.

Obecnie do Mediolanu możemy polecieć dwa razy w tygodniu.

Fot.: Wikipedia.pl

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz