czwartek, 21 stycznia, 2021

Od kilku dni w systemie rezerwacyjnym linii easyJet brakuje zimowego rozkładu połączenia z Lublina do Mediolanu. Przewoźnik potwierdził, że połączenie prawdopodobnie zostanie zawieszone na zimę.


O fakcie poinformowali nas Czytelnicy: – EasyJet wypuścił dzisiaj kolejne zimowe rozkłady, twierdząc że wszystkie połączenia które będą obsługiwać zostały już opublikowane. Lublina jak nie było tak nie ma. Oficjalna strona lotniska nie potwierdziła w wiadomości do mnie ze połączenie zostało skasowane. Ale wciąż nie jest dostępne w systemie rezerwacyjnym a chciałbym wiedzieć czy będę mógł naprawdę zaplanować podróż na ten okres z Lublina czy ostatecznie będę zmuszony szukać biletów z innego lotniska – martwi się Damian.

Faktycznie. Bilety można kupić tylko do 26 października. Kolejne dni i tygodnie są niedostępne. Postanowiliśmy zapytać przedstawiciela linii o kwestię lotów zimą: – Nasze loty zimowe na 2018 r. są już załadowane. Najprawdopodobniej będzie to sezonowa trasa – czytamy w przesłanej nam wiadomości.

Czekamy również na potwierdzenie ze strony lubelskiego lotniska.

Połączenie wystartowało 29 października 2017 roku. Obecnie obsługiwane jest dwa razy w tygodniu.

Fot.: Wikipedia

Banner Content

1 Komentarz

B,Pomorska 27 kwietnia 2018 at 11:49

Bardzo szkoda bo jest to strzal w 10, a na zime to swietnie bo nie trzebs sie tluc z W.wy,pomyslcie pozytywnie

Zostaw komentarz