niedziela, 28 lutego, 2021

Lubelskie lotnisko rozreklamuje nasze województwo. Właśnie ogłoszono zwycięzcę przetargu na promocję Lubelszczyzny.


To już drugi konkurs na promocję Województwa Lubelskiego organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego na promocję walorów gospodarczych i turystycznych.
Pierwszy został nierozstrzygnięty z powodu braku chętnych.

Jak możemy dowiedzieć się ze strony UMWL drugie podejście zakończyło się wyborem Portu Lotniczego Lublin, który jako jedyny zgłosił się do konkursu. Na ten cel Urząd Marszałkowski przeznaczył 12 mln zł. Przedmiotem konkursu jest promocja walorów gospodarczych oraz turystycznych Województwa Lubelskiego z wykorzystaniem nośników elektronicznych linii lotniczych oraz promocja na terenie portów lotniczych.

Okres promocji będzie obowiązywał do końca listopada 2019 roku a rozpocznie się wraz z dniem podpisania umowy. Wygrana oferta Portu Lotniczego Lublin opiewa na kwotę 11 mln 950 tys. zł.

Promocja Województwa będzie podzielona na 2 zadania: Pierwsze będzie obejmowało promowanie walorów turystycznych i gospodarczych z wykorzystaniem nośników elektronicznych linii lotniczych, które obsługują bezpośrednie połączenia pomiędzy Portem Lotniczym Lublin a lotniskami zlokalizowanymi w Europie oraz przynajmniej jednym lotniskiem poza Europą. Promocja ma zostać przeprowadzona w dwóch różnych edycjach u przynajmniej dwóch przewoźników z wykorzystaniem magazynów pokładowych w wersji papierowej i elektronicznej, newsletterach, portalach społecznościowych i stronach internetowych. Ponadto podczas całego okresu promocji powinny zostać zorganizowane dwa wydarzenia w trzech różnych portach lotniczych w tym jednym zlokalizowanym poza Europą.

Drugie zadanie będzie miało na celu promocję organizowania podróży z/do Portu Lotniczego Lublin, jako portu atrakcyjnego dla osób spoza województwa oraz przylatujących przy uwzględnieniu walorów turystycznych i gospodarczych Województwa Lubelskiego. Celem jest ukazanie możliwości organizacji czasu wolnego oraz zwiedzania atrakcji turystycznych dla osób przylatujących a także tych, które dojeżdżają spoza województwa własnymi środkami komunikacji.

W celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem promocji zachęcamy do odwiedzenia Biuletynu informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85&p1=szczegoly&p2=56080

Artykuł powstał w oparciu o informacje zawarte w BIP UMWL.

Fot.: Wikipedia.pl

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz