niedziela, 28 lutego, 2021

Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje dotyczące uruchomienia lotów do Kijowa przez ukraińską linię Bravo Airways. Niespodzianką są kolejne dwa nowe kierunki.


15 czerwca mają ruszyć trzy nowe połączenia z Portu Lotniczego Lublin na Ukrainę. Na lubelskim lotnisku pojawi się zupełnie nowy przewoźnik, ukraiński Bravo Airways.

Połączenia do Kijowa-Żulian i Chersonia mają być wykonywane trzy razy w tygodniu, natomiast połączenia do Charkowa dwa razy w tygodniu. Do operacji wyznaczono samolot Boeing 737-500, który w zależności od konfiguracji zabiera na pokład 112 lub 129 osób.

– Rezerwacja biletów na stronie przewoźnika: www.bravoairways.com.ua oraz w biurach podróży na terenie Ukrainy – czytamy na oficjalnym profilu lubelskiego lotniska na Facebooku.

Na chwilę obecną w systemie rezerwacyjnym dostępne są tylko bilety do Kijowa, które zaczynają się już od 180 zł w jedną stronę. Wiadomo, że loty do stolicy Ukrainy będą odbywały się w środy, piątki oraz niedziele.

Źródło: airport.lublin.pl Fot.: Wikipedia.pl

Banner Content

2 Komentarzy

Kołodziejczyk Zbigniew 2 czerwca 2018 at 18:41

NIEBEZPIECZNE W CHARKOWIE NADAL WOJNA Z SEPARASTYCZNYMI ROSYJSKAMI.

B. Pilat 5 czerwca 2018 at 11:59

A kiedy loty do Bergen i Stavanger lub chociażby do Oslo ale na lotnisko Gardermoen bo tam łatwa przesiadka do miast które mnie interesują ?

Zostaw komentarz