niedziela, 28 lutego, 2021

Ryanair zawiesza na zimę połączenie pomiędzy Lublin a Dublinem – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Informację potwierdza rzecznik lubelskiego portu.


Ostatni tegoroczny lot do stolicy Irlandii odbędzie się 28 października. Później na blisko pięć miesięcy połączenie zostanie zawieszone. Kolejna okazja do skorzystania z oferty Ryanaira na tej trasie pojawi się dopiero 28 marca 2018 r.

Nasze informacje potwierdza rzecznik Portu Lotniczego Lublin: – Informowaliśmy i przewoźnik na początku sezonu, że połączenie do Dublina jest sezonowe i tak należy je traktować. Przewoźnik go nie zamyka, nie likwiduje, tylko – zgodnie z zapowiedziami – wykonuje operacje w formule sezonowej. W sprzedaży są już bilety na Lato 2018 – przekazuje Piotr Jankowski.

Ryanair uruchomił loty z Lublina do Dublina w grudniu 2012 r., po czym zostały one zawieszone na letni sezon od 29 marca 2014 r. Połączenie powróciło 25 października 2015 r. Kolejna pauza w wykonywaniu operacji do stolicy Irlandii nastąpiła w sezonie zimowym 2016-2017.

W nadchodzącym sezonie zimowym linia będzie wykonywać rejsy z Lublina do Londynu Stansted.

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz