sobota, 16 stycznia, 2021

Dzisiaj w okolicach godziny 12 wylądował pierwszy samolot ukraińskiej linii Bravo Airways. Rozpoczęły się nowe połączenia na Ukrainę.


Samolot, który przyleciał w samo południe zainaugurował drugie już połączenie między stolicą Ukrainy, a Lublinem. Na jego pokładzie przyleciała oficjalna delegacja linii Bravo Airways oraz przedstawiciele władz Kijowa.

Kilkadziesiąt minut póżniej w Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli m. in. dyrektor Generalny Bravo Airways Igor Logvynenko, Prezes Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk oraz Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Loty do Charkowa będą odbywały się w dwa razy w tygodniu: w poniedziałki wylot z Lublina o 00:25 i w czwartek o 04:25. Z kolei do Kijowa polecimy w poniedziałki (wylot z Lublina o 05:45), czwartki (09:45) i w piątki (19:40. Natomiast do Chersonia mamy możliwość lotów w środy (wylot z lubelskiego lotniska 23:30), piątki (14:45) i w niedziele (19:05)

Fot.: Port Lotniczy Lublin

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz