czwartek, 28 stycznia, 2021

Polski rząd wprowadził stan zagrożenia epidemiologicznego, który wiąże się m. in. z całkowitym wstrzymaniem ruchu lotniczego.

Od 15 marca w Polsce przywrócono kontrolę ruchu granicznego, a każdego obywatela RP wracającego do kraju objęto obowiązkową 14-dniową kwarantanną. Na mocy wprowadzonego stanu wyjątkowego zawieszono wszystkie połączenia lotnicze, w tym te z Lublina. Obostrzeniom podlegają również rotacje krajowe. Dlatego przynajmniej przez okres 14 dni nie polecimy również do Warszawy.

 

– W związku z wprowadzeniem zakazu wykonywania lotów międzynarodowych oraz odwołaniem rejsów krajowych LOT Polish Airlines, Port Lotniczy Lublin zostanie zamknięty dla użytku operacyjnego od dnia 15.03.2020 od godziny 00:00 do dnia 28.03.2020, godz. 23:59 z możliwymi zmianami godzin operacyjnych w zależności od sytuacji epidemiologicznej i decyzji władz RP – czytam w komunikacie Portu Lotniczego Lublin.

 

Rejsy rozkładowe i General Aviation do 14.03.2020 do godziny 23:59 będą wykonywane i obsługiwane bez żadnych ograniczeń z zastrzeżeniem, że pasażerowie przylatujący do Lublina zostaną poddani obowiązkowej kontroli temperatury oraz zostanie pobrana karta lokalizacji pasażera.

Lubelskie lotnisko
Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz