niedziela, 28 lutego, 2021

Linia TUIfly rozpocznie dzisiaj loty do belgijskiego miasta. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu.

W piątek samolot z pierwszymi pasażerami z Antwerpii wystartuje o 17:25, aby na lubelskim lotnisku samolot wylądować o 19:50. Wylot do Belgii planowany jest na 20:15, z lądowaniem
o 22:50. Takie same godziny lotów obowiązują także w poniedziałki.

Połączenie z Antwerpią będzie doskonałym uzupełnieniem oferty lotów do krajów Beneluxu. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno dla osób, które podróżują do Belgii do pracy, jak i w celach turystycznych –  mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

TUIfly Belgium jest częścią Grupy TUI, największej na świecie grupy turystycznej, posiadającej 6 własnych linii lotniczych ze 154 samolotami. Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika.

TUIfly z radością oferuje swoje usługi polskiej społeczności w Belgii. Dzięki lotom mogą oni  przylecieć do ojczyzny, aby odwiedzić znajomych i krewnych w nieco ponad dwie godziny. Równocześnie witamy wszystkich polskich turystów, którzy wybierają się, aby zobaczyć średniowieczne miasta naszego kraju i chcą spędzić tam wspaniały czas. Antwerpia, Brugia, Bruksela i Gandawa są na wyciągniecie rękimówi Piet Demeyere, rzecznik prasowy TUI.


Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz