sobota, 16 stycznia, 2021

2 kwietnia Polskie Linie Lotnicze LOT wykonają pierwszy dodatkowy lot pomiędzy Lublinem a Warszawą. Do stolicy Polski polecimy siedem dni w tygodniu.

Lubelskielotnisko.pl jako pierwsze poinformowało o zmianie ilości lotów pomiędzy miastami już w grudniu. Wówczas system rezerwacyjny przewoźnika pokazywał możliwość codziennej podróży z Lublina na Okęcie na pokładzie LOT-u. Wczoraj tę informację potwierdził Port Lotniczy Lublin:

-Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LOT Polish Airlines zwiększają częstotliwość rejsów na trasie Lublin – Warszawa do 7 w tygodniu. Od sezonu Lato 2019, który rozpoczyna się 31 marca połączenie będzie obsługiwane codziennie. Dodatkowe rejsy będą uruchomione we wtorki i soboty – potwierdza Piotr Jankowski, rzecznik lotniska.

Połączenie pomiędzy Lublinem a Warszawą to głównie okazja do dalszych lotów. Z naszych informacji wynika, że duża część podróżnych nie kończy podróży właśnie w stolicy Polski. Dzięki dobrze rozwiniętej siatce narodowego przewoźnika, pasażerowie lecący z Lublina mają dostęp do wielu zakątków świata: Ameryka Północna, Kanada oraz wschodnia Azja. Tę tezę potwierdza Piotr Jankowski:

-Zwiększona częstotliwość lotów na tej trasie potwierdza potencjał naszego regionu i daje pasażerom większe możliwości skorzystania z dogodnych połączeń przesiadkowych. Połączenie do Warszawy jest bowiem nie tylko połączeniem do reszty kraju, ale również uzupełnieniem oferty lotów europejskich i jest dobrze skomunikowane z falą rejsów transatlantyckich

Obecnie połączenie obsługiwane jest 5 razy tygodniowo. 

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz