czwartek, 28 stycznia, 2021

Od jesieni do stolicy Polski polecimy dwa razy w ciągu dnia. Połączenie od samego początku cieszy się sporym zainteresowanie.

Połączenie do Warszawy po przerwie zostało uruchomione we wrześniu 2018 roku. Początkowo pięć razy w tygodniu. Kilka miesięcy później Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się zwiększyć rotację do siedmiu w tygodniu.

Natomiast od 27 października do Warszawy w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki polecimy dwa razy dziennie. Dodatkowy rejs zaplanowano na godzinę 6:00, zaś przylot do Lublina dzień wcześniej na godzinę 23:45.

Poranne loty zwiększają możliwość planowania podróży z LOT Polish Airlines z wylotem z Portu Lotniczego Lublin. Wraz z istniejącym codziennym popołudniowym rejsem, możliwa będzie podróż pomiędzy Lublinem a ponad 20 miejscami docelowymi w Europie nawet dwa razy dziennie. 

– Uruchomienie porannego rejsu przez LOT jest kolejnym krokiem poprawiającym ofertę dla tych pasażerów podróżujących do i z naszego regionu, którzy do tej pory rozpoczynali lub kończyli swoją podróż na lotnisku w Warszawie, dalej podróżując samochodem lub innymi środkami komunikacji. Dobre wyniki rejsu popołudniowego potwierdziły, że wspólnie z PLL LOT jesteśmy w stanie skutecznie zmienić ten ruch na ruch przesiadkowy przez Lotnisko Chopina w Warszawie. Jestem przekonany, że rozbudowana oferta naszego narodowego przewoźnika w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy dostępności komunikacyjnej miasta i regionu, bardzo ważnej dla biznesu, ale też dla pasażerów podróżujących w innych celach – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz