niedziela, 28 lutego, 2021

Ukraińska linia zawiesza bezpośrednie loty pomiędzy Lublinem a Kijowem Żuliany. Połączenie do Chersonia póki co zostaje utrzymane.


Jak tłumaczy linia Bravo Airways powodem zawieszenia połączenia jest gorący okres turystyczny na Ukrainie i chęć utrzymania harmonogramu obsługiwanych już lotów.

– Niedawne wydarzenia na rynku turystycznym Ukrainy, a także niski popyt na ten obszar wśród pasażerów zmusiły nas do podjęcia takiej decyzji. Wprowadziliśmy zmiany w rozkładzie trasy, a wydanie takich samolotów pozwala nam ostatecznie uregulować i poprawić harmonogram lotów czarterowych dla wygody naszych pasażerów, a także zapewnić rezerwową flotę w nieprzewidzianych sytuacjach w godzinach szczytu – czytamy w przesłanym komunikacie.

Przewoźnik zapewnia, że połączenie do Chersonia na chwilę obecną będzie dalej funkcjonować według następującego rozkładu:

BAY 215 Kherson (KHE) – Lublin (LUZ) Niedziela 11:15 – 12:05

BAY 216 Lublin (LUZ ) – Kherson (KHE) Niedziela 12:55 – 15:45

– Z góry przepraszamy pasażerów, którzy już kupili bilety i zaplanowali podróż do i z Lublina. Ze swej strony zobowiązujemy się do wypełnienia wszystkich nałożonych na nas zobowiązań w związku z odwołaniem tych lotów zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem Ukrainy – informuje przewoźnik.

Fot.: Wikipedia.pl

Banner Content

0 Komentarzy

Zostaw komentarz